XASH

کات| پشت پرده ی سینما تا زد و بند منتقدان با سینماگران

کات| پشت پرده ی سینما تا زد و بند منتقدان با سینماگران – …

علی رغم صحبتهای كاملا درست و حساب شده ی آقای گبرلو،تعجب می كنم از این عنوان زرد،غیر واقعی و غیر حرفه ای و غیرمرتبط با این گفتگو!! ایشون دارن به درستی از …

کات| پشت پرده ی سینما تا زد و بند منتقدان با سینماگران – …

ویژه مدیریت فرهنگی ایران ، هر هفته از آپارات. … کات| پشت پرده ی سینما تا زد و بند منتقدان با سینماگران. 35,273. کات 1.3 هزاردنبال‌ کننده. 35,273 بازدید. 156.

shadtarina – YouTube

محمود گبرلو از پشت پرده ی سینمای ایران تا زد و بند منتقدان با سینماگران / Mahmood … شوخی خفن با برنامه استیج و محسن چاوشی، علاءالدين و غول چاق چراغ / Mohsen …

جدیدترین‌های «مسعود کیمیایی» | خبر فارسی

جشنواره فجر از ابتدا تا به امروز / دوره ششم / اولین سیمرغ کیمیایی … محمدرضا گلزار، خواننده ماکان بند را غافلگیر کرد/ مسعود کیمیایی برای نمایش . … لیلا حاتمی بازیگر مطرح سینمای ایران که در فیلم حکم با مسعود کیمیایی کار کرده، به تعریف و تمجید او …. مسعود کیمیایی و نسرین مقانلو را در پشت صحنه فیلم خون شد می بینید.

معرفی فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»، عکس های فیلم، پشت …

فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته تینا پاکروان از 28 مهر ماه به … این فیلم روایتی خطی دارد و به گفته ی تینا پاکروان فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»، … داستان عشق های نامتعارف از عروسی تا عزاست. … فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» با بازی حامد بهداد و رویا نونهالی ….. این فیلم تا حدودی سطحی و شعاری بود و اغراق در اون موج می زد.

امیر عزتی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

امیر عزتی (زاده:۱۳۴۷، تبریز) فیلم ساز، منتقد سینما، مترجم، روزنامه نگار، … وی از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ ابتدا مسئول بخش سینمایی وبگاه روز و سپس مسئول … وی پیش از دستگیری با تلویزیون ایران در ساخت برنامه‌های سینمایی همچون سینمای ۹۰، سینما سیاست، سینما یک و دو، زبان تصویر، برداشت کوتاه، ساحری سامری، پشت پرده نقره‌ای و.

5 فیلم خشن ولی تاثیر گذار سینمای ایران – بیتوته

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,فرماندهان نظامی روی پرده‌ی نقره‌ای … نگاهی به 5 فیلم خشن و تاثیر گذار سینمای ایران انداخته ایم، نکته ی تامل … که بعدها به نوعی شمایل سعید راد شد، با صحنه های زد و خورد فراوان و دلخراشی مواجهیم، آدمهای … عشق تمامیت خواه و مریض گونه ی ناصر ملک بستر سکانس های کتک کاری و خشونت آمیز فیلم میشود و ملک تا …

هیچ زد و بندی برای اکران «تگزاس2» نداشتیم – سرپوش

از این‌كه گیشه سینمای ایران دست فیلم‌های كمدی افتاده چه نظری دارید؟ … اخیرا دو‌ سه فیلم به‌نا‌حق روی پرده آمدند كه البته جواب‌شان را از «مردم» گرفتند. … منتقدان ما الان فیلمی را می‌پسندند كه هیچ جای كف‌زدنی برای قهرمانش نگذاشته! … این‌طوری نگفته بودند، گفته بودند اگر تگزاس ۲ با زد و بند اكران شود این كار را می‌كنند.

اگر «ساعت پنج عصر» متعلق به مهران مدیری نبود، یک میلیارد …

با این حال، شاید حضور مکرر و مستمر مدیری در سالن‌های سینمای میزبان این … که تاکید می‌کند در صورت عدم مراجعه به بانک و تسویه تا ساعت پنج عصر، خانه‌اش … در تلویزیون خانه با پرده عریض سینما تفاوتی می‌کند، سخت در اشتباهید. … در این مسیر به نقدهای منتقدان نیز توجهی نکنید؛ آنها برای حفظ یا ایجاد رابطه‌شان با …

روايت سكانس هاي در بند! :: قانون

از«گوزن ها» ي مسعود كيميايي كه طي سال هاي 54 تا 57 در محاق بود گرفته تا «دايره … سينماي بعد از انقلاب هم كه اصلا از ابتدا با شعار «اصلاح خواهيم كرد» روي كار … و با انعكاس مميزي ها به كارگردان و به ‌غم اصلاحات اعمال شده باز هم رنگ پرده را به … داریوش مهرجویی هم در آن زمان «حیاط پشت مدرسه عدل آفاق» را برای کانون پرورش …

نگاهی به اکران های بهاره سینمای ایران؛ از «آشوب» تا «نهنگ …

برای آگاهی از آخرین وضعیت اکران فیلم های سینمای ایران در روزهای … به ۱۵ فیلم روی پرده تا با جزییات فروش و نمایش این آثار آشنا شویم. … کوتاه بهاره رهنما، کمدی جذابی را برای مخاطبان سینمای ایران رقم زد. … تصویری از پشت صحنه فیلم نهنگ عنبر ۲ (سلکشن رویا) با حضور ….. البته من منتقد صنعت سینما نیستم.

جنجالی ترین فیلم های سینمای ایران – انتخاب

سینمای ایران در ادوار مختلف با حاشیه ها همنشین بوده، اکران “رستاخیز” با اعتراضات … برای اعتراض به فیلم رستاخیز و آنچه که منتقدان توهین به مقدسات و بی … نمی شد رکوردش را زد؛ در ضمن مارمولک به مانند دیگر توقیفی ها اتفاقا خیلی … تر شد ،اما فیلم روی پرده ماند تا سازمان سینمایی در آن دوره چهره ی جدیدی از خودش …

تاریخ سینمای جهان – خبرگزاری مهر

ی فیلمسـاز. کمپانی ها. 3 … /بررسی نقش چین، ژاپن و هلندسینمای اندونزی از اشغال تا استقال. 12. سینمای ….. در سـال 131۲ در تهـران روی پـرده سـینما رفـت و بـا اسـتقبال. زیـادی روبـرو شـد. ….. از جشــنواره بیــن المللــی فیلــم برلیــن جایــزه منتقــدان را. بـرد. در سـال …… چالـش های مالی و زد و بندهای پشـت پرده کـه در نهایت.

GO اﺧﺒﺎر ﻓﻬﺮﺳﺖ – وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ﺳﻴﻨﻤﺎي ارزﺷﻲ و اﺳﺘﺮاﺗﮋﻳﻚ …. روﺣﺎﻧﻲ ﺑﺎ اﺷﺎره ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺳﻴﺪﻋﺒﺎس ﺻﺎﻟﺤﻲ، وزﻳﺮ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎدي ﻓﺮﻫﻨﮓ و ارﺷﺎد اﺳﻼﻣﻲ ﻫﻢ ﺗﺤﺼﻴﻠﻜﺮده داﻧﺸﮕﺎه … ﺳﺎﻟﻦ ﺳﻴﻨﻤﺎ در ﺟﺪول ﺛﺒﺖ ﺷﺪه اﺳﺖ . ﺑﺎ وﺟﻮد رﺷﺪ ﺗﻌﺪاد ﺳﺎﻟﻦ. ﻫﺎي ﺳﻴﻨﻤﺎ از ﺳﺎل. ﻫﺎي. 91. ﺗﺎ. 95. ﺑﻴﺶ از … ي ﻛﻨﺴﺮت. ﻫﺎ در ﻛﺸﻮر، ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ و ﻋﺠﻴﺐ اﺳﺖ . ﺿﻤﻦ اﻳﻨﻜﻪ در اﻳﻦ ﺳﺎل. ﻫﺎ ﺗﻌﺪاد ﻣﺠﻮزﻫﺎي …… ﻣﮕﺮ ﻣﺎ در اﻳﻦ ﻣﻤﻠﻜﺖ دو ﺗﺎ ﺣﻜﻮﻣﺖ دارﻳﻢ، ﻳﻜﻲ رﺳﻤﻲ و دﻳﮕﺮي ﭘﺸﺖ ﭘﺮده ﻛﻪ ﺗﺎزه ﻣﻌﻠﻮم ﻫﻢ.

سینمای ایران | نوشتن تاریخ با جوهر تقلب؛ بررسی … – پرده …

نوشتن تاریخ با جوهر تقلب؛ بررسی جریان انحطاط در نقد فیلم ایران، از شمیم … و در این رستاخیز قرعه به نام من افتاده تا درباره ی چند آدم شرور و پلید و … خود را بازنشسته کرد و به پشت پرده رفت و بهزاد رحیمیان وظیفه ی انجام «امر …. شرم آور نیست که یک منتقد در برابر نقطه ی اوج سینمای مملکتش خاموشی برگزیند؟

مسعود فراستی: طرف کوچولوتر از آن است کهاز دستش ناراحت …

قسمت اول … او تا رفاقتش با جیرانی و انتقادات تند و تیزش از جدایی نادر از سیمین! گفتگوی بی پرده تی وی پلاس با مسعود فراستی را همین الان از کانال سینمای تی وی پلاس ببینید.

۱۰ فیلم مورد علاقه مسعود فراستی – پارسینه

به نظر من سینمای دولتی از «الف» تا « ی» اش فاجعه است. …. در این فیلم آدمها برای آقایان همه ناپاک و چشمچران هستند که پشت سر روحانی فیلم نماز … من در هر صورت از نقد و همه منتقدان دفاع میکنم. … اگر سی تا فیلم بسازد میشود این حرف را زد، اما با یکی، دو فیلم نمیشود این نظر را داد. …… بند جالب در قرارداد پدیده اروپا.

بهترین فیلم های ترسناک سال 2016 – زومجی

دوتا فیلم ترسناک آنتالوژی روی پرده می‌روند که اهمیت این نوع … برایان برتینو آماده بود تا به فیلمساز بزرگ بعدی سینمای وحشت بدل شود. … در سال ۲۰۱۶ اما برتینو با «هیولا» همان بازگشتی را رقم زد که خیلی منتظرش بودیم. …. منتقد زومجی در نقد این فیلم می‌آورد: «ساختن فیلم خوبی در چارچوب ژانر و …

یه حبه قند به روایت منتقدان خارجی – تبیان

او با مادر، دایی، و پسرخوانده ی دایی‌اش قاسم كه حالادر خدمت سریازی به سر می برد و البته … به دل کویر و بافت کویرگونه زد، این بار به تمامیت، دل در گرو بافت بی‌نظیر دیار یزد در … سینمای ایران، تا به امروز آثار بسیار در خور توجهی تولید کرده است. … استفاده از نور و رنگ به عنوان پشت پرده نور کاملا مشهود و بارز است.

وﯾﮋه ﻧﺎﻣﻪ ﺳﯿﻨﻤﺎﺗﮏ ﻗﻠﻬﮏ

نسـبت ابعاد و کیفیت صفحه ی نمایش در سـینما اساسـاً مفهوم سـاده ای اسـت با یک تاریخچه …. در سال ۱۹۵۴،در میان این هجوم پرده های عریض به سینما، یک کمپانی کوچک به اسم پانا ویژن … پیدا کند از اینکه موسیقی و صدای فیلم را در فریم فیلم جای دهد سر باز زد. ….. تــک فریــم پشــت ســرهم تــا ۱۹۰۵ بــه فیلــم هایــی ۵ دقیقــه تــا ۱۰ دقیقــه.

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر