XASH

كمیت و كیفیت عزاداری شیعیان و ارتباط آن با تعجیل در ظهور

دعا و توسل عمومی جهت تعجیل ظهور امام عصر (عج) – 1431 – شیعه سِی

دعا و توسل عمومی جهت تعجیل ظهور امام عصر … با توجه به روایات نقل شده از اهل بیت علیهم السلام در مورد تأثیر دعای همگانی و … سخنرانی آیت الله وحید خراسانی درباره کیفیت ارتباط با امام زمان (عج), 7787 بازدید, دانلود … سخنرانی آیت الله وحید خراسانی با موضوع عزادار واقعی حضرت فاطمه (س) باشیم …

درخواست های ساده امام زمان از شیعیان | خبرگزاری بین المللی …

کیفیت و نحوه انجام سجده سهو در مفاتیح ذکر گردید حال با خودتان … به امامت وی استوار ساخته و بر دعا برای تعجیل ظهور آن حضرت توفیقش ببخشد.

برکات وجودی حضرت ولی عصر (عج) در عصر غیبت

شیعیان بر این باورند کـه امـام عـصـر(عـج ) در بـیـن مـردم حـضـور دارد و از احـوال آنـان آگاه است … آنـان از درگـاه الهى مى خواهند تا با تـعـجـیـل در ظـهـور آن حـضرت ، خلافت و امامت جهان در دست او افتد و … در این مدت آن حضرت از طریق نواب خاص با مردم در ارتباط بـود.

عاشورا و ظهور امام زمان(عج) چه ارتباطی با هم دارند؟ / آیا “سفیانی” …

مقاله ذیل با عنوان “ارتباط عاشورا و ظهور و بازتاب آن در جریان‌های سیاسی و … الله و کیفیت ولادت و نقش روح‌القدس در زندگی او، و سرانجام خاتم پیامبران و آخرین پیامبر اولوالعزم، حضرت محمد. … به نظر می‌رسد حوادث و بمب‌گذاری‌های سال‌های اخیر در روز عاشورا و حمله به عزاداران حسینی ….. شیعیان چگونه مانع تعجیل ظهور می شوند؟

وظیفه ما در عصر غیبت امام‏ زمان(عج) چیست؟ – گنجینه پاسخ ها …

ارتباط با امام (عج) از راه دعا به ویژه دعاهای زیبایی؛ مانند دعاى ندبه، زیارت آل یاسین، دعاى عهد، دعای فرج و. … اهتمام در ادای حقوق برادران دینی و دفاع و یاری شیعیان واقعی.

كمیت و كیفیت عزاداری شیعیان و ارتباط آن با تعجیل در ظهور

حسینی اربعین راهپیمایی – شورای عالی انقلاب فرهنگی

زيارت اربعین نیز در ارتباط با فرهنگ عزاداری و زيارت در میان شیعیان بايد …… تعجیل در ظهور. ….. رواديد، ارتقای کیفیت بهداشت و استانداردهای بهداشتی در موکب.

پاسخ آیت‌الله بهجت درباره دیدار امام زمان – مشرق نیوز

که در حال بیداری از نظر کیفیت و نحوه دیدار سه گونه دارد: … در حال غیبت‌اند و نباید غیبت و ناشناس بودن، به ظهور و شناسایی تبدیل شود. … نظر آیت‌الله بهجت درباره علت نقاب دیدار ما با امام زمان(عج) … در توقیع شریفشان به شیخ مفید می‌فرماید: «ما را از ایشان(شیعیان) چیزی محبوس ….. برای تعجیل در ظهور امام زمان صلوات.

آیا نهاد روحانیت بقای خود را مدیون سوگ و عزاست؟ – رادیو فردا

امام سوم شیعیان و عزاداری‌ها برای او از کجا و چرا برای ایرانیان اهمیت ویژه‌ای … این عزاداری در ایام محرم با سوگواری‌محور بودن مذهب تشیع در ارتباط است.

چهل حدیث درباره امام زمان(عج) – YJC

همزمان با سالروز تولد امام دوازدهم شیعیان چهل حدیث درباره امام زمان(عج) در اینجا … برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فَرَج و نجات شما است.

مهدویت در اندیشه شهید مطهری – Irinn

بحث انتظار و ظهور مهدی موعود ـ عجل الله تعالی فرجه الشریف ـ از ابعاد … در این مقاله قصد داریم با استفاده از اندیشه‌های شهید مرتضی مطهری پاسخ این ….. همان طور که معنا ندارد برای تعجیل در ظهور، بگردیم یک نفر به نام دجال … از نظر کمّیت قابل توجّه نباشند، از نظر کیفیت ارزنده‌ترین اهل ایمانند و در ردیف یاران سیدالشهداء.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر