XASH

آیا ماجرای رده بندی سنی آثار سینمایی اجرا نشده است؟

آیا ماجرای رده بندی سنی آثار سینمایی اجرا نشده است؟ – ترنج – …

چرا ماجرای رده بندی سنی آثار سینمایی تاکنون بطور جدی اجرا نشده است؟ حسین انتظامی پاسخ میدهد.

ترس‌ها و تحلیل‌ها درباره رده‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی – …

نگاهی به پاسخ های مهرزاد دانش و مهدی تهرانی، دو عضو هیات رده بندی سنی فیلم در گروه … بخشی از اهالی سینما از ماجرای درجه بندی سنی فیلم ترسیده بودند که مبادا این میز … منتشر شد که هنوز نهایی و ابلاغ نشده و در حال حاضر مبنای عمل سازمان سینمایی است.» توضیح سازمان سینمایی درباره توقف اجرای رده‌بندی سنی فیلم‌ها .

توضیح سازمان سینمایی درباره توقف اجرای رده‌بندی سنی فیلم …

توضیح سازمان سینمایی درباره توقف اجرای رده‌بندی سنی فیلم‌ها … منتشر شد که هنوز نهایی و ابلاغ نشده و در حال حاضر مبنای عمل سازمان سینمایی است.

چرا درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی ضروری است؟ – ایرنا پلاس

بارها شده که به سینما رفته‌ایم و هنگام تهیه بلیت، کودک یا کودکانی را دیده‌ایم که … فیلم‌هایی وجود دارد که در رده‌بندی سنی بالای ۱۵ سال است. … وی با اعلام اینکه حتی فیلم ارزشی هم می‌تواند برای ۱۸ سال به بالا باشد، درباره اجرای صحیح این طرح بیان … تهیه‌کننده فیلم «امیر» در پاسخ به این پرسش که آیا تهیه‌کنندگان و …

رده‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی چه سرنوشتی خواهد داشت؟ – ایمنا

به گزارش خبرنگار ایمنا، رده بندی سنی فیلم‌های سینمایی ایران همواره از … کارشناس از کجا خبر داده است و آیا افرادی آدرس‌های غلط به آقای دادستان داده‌اند؟ … بخشی از اهالی سینما از ماجرای درجه بندی سنی فیلم ترسیده بودند که مبادا این میز تازه … که در اقلام تبلیغاتی آثار سینمایی از شهریورماه تاکنون انجام شده است، بیش از …

چرا اجرای رده‌بندی سنی برای فیلم‌های سینمایی شکست خورد …

دستورالعمل رده‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی، نه در راستای اختیارات سازمان … می‌مالند و آثاری را برای اکران عمومی می‌سازند که تاکنون ساخته نشده است.

رده بندی سنی فیلم‌ها با قاطعیت پیگیری می‌شود – ایسنا

به گزارش ایسنا، از وقتی طرح رده‌بندی فیلم‌های سینمایی مطرح شد نظرات موافق و مخالف … آنچه برای رده بندی سنی اعمال میکنیم نزدیک دو دهه است که در حال اجرا شدن است اما حالا به … است شورای رده بندی سنی جایگزین نظارت شود چون این دقیقاً وارونه جلوه دادن ماجرا است و … آیا فیلم‌های دارای رده‌بندی سنی محدود اکران می‌شوند؟

اعمال قانون رده بندی سنی در سینما بر فروش فیلم ها اثری دارد؟ – YJC

از مدتی پیش قانون رده بندی سنی فیلم‌های سینمایی اعمال شده و تا به امروز … مال گفت: اجرای این قانون تا به امروز خیلی خوب بوده است؛ منتهی اصل قضیه …

چند پرسش پیرامون درجه‌بندی سنی فیلم‌ها/ رده‌بندی مفید یا …

دستورالعمل درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی از اواسط اردیبهشت ماه امسال … شد که رده‌بندی سنی فیلم‌ها برای مسوولان سینمایی جدی است که گردهمایی 30‌نفره … در هیات رده‌بندی جای سوال دارد و چرا روزمه مشخصی از این افراد منتشر نشده خودش … همچنین باید مراقب باشیم تا اجرای این آیین‌نامه به کلیت سینما و فیلم‌ها آسیب نزند.

توضیح سازمان سینمایی درباره توقف اجرای رده‌بندی سنی فیلم‌ها

توضیح سازمان سینمایی درباره توقف اجرای رده‌بندی سنی فیلم‌ها … منتشر شد که هنوز نهایی و ابلاغ نشده و در حال حاضر مبنای عمل سازمان سینمایی است.

رده بندی سنی در سینماها / موافقان و مخالفان چه نظری دارند؟ – …

سرویس سینمایی هنرآنلاین: بحث رده بندی سنی این روزها، بحث روز محافل … بسیار داغ‌تر از قبل شده است و بسیاری از صاحبان آثار و فیلمسازان دراین باره به سخن پرداخته‌اند. اهداف مورد نظر در اجرای این شیوه‌نامه عبارتند از: ارزیابی تمامیت فیلم با … با تهیه‌کننده است که آیا می‌خواهد فیلمش با درجه‌بندی اکران شود یا خیر.

شمشیر دو لب «درجه بندی سنی فیلم ها» – خبرگزاری شبستان …

«درجه بندی سنی فیلم های سینمایی»که در آغاز اجرایی شدن، برخی … و دلایل و مدارک پیوست، سازمان سینمایی تا تصحیح محتوای آثار سینمایی که به … و مجازات‌های در نظر گرفته شده، حق صدور و اجرای چنین شیوه‌نامه‌ای را ندارد. … پرسشی که در این جا مطرح می شود محل قرار گیری «شورای درجه بندی سنی» در ساختار ممیزی است.

اکران خانه پدری و دُم خروس رده بندی سنی/ آیا خیانت فرهنگی در …

رده بندی سنی … سینماهای سراسر کشور آغاز می شود؛ اکرانی که به وضوح کُنه ماجرای رده بندی سنی و اجرای شتابزده ی … به رونمایی از طرحی مبادرت ورزد که اساسا هیچ ساز و کاری از برای اجرایی شدن آن لحاظ نشده است.

آیین‌نامه درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی ابطال شد؟ – الف

در سال ۹۷ وقتی موضوع رده‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی مطرح شد، انتقاداتی به آن وارد آمد. … اگر واقعاً به اصل ماجرا پرداخته نشود، یک شو است و هدفمند نیست. … است. در آیین‌نامه رده‌بندی سنی مجازاتی که برای سینماداران در نظر گرفته شده، قابل اجرا نبوده و محتوای آن هم جای بحث داشت. ….. آیا بن علوی حامل پاسخ نامه روحانی بود؟

رده بندی سنی فیلم‌های سینمایی تحت الشعاع نظرات موافقان و …

رده بندی سنی فیلم‌های سینمایی یک تصمیم گیری هنری است که طی چند سال … سینمایی مبنی بر اجرای دستورالعمل اخیر و اصلاح شده، شایسته است …

printlogo در آستانه اکران عمومی فیلم «منطقه پرواز ممنوع» …

دو اثر … خیلی اصرار دارم که بگویم «منطقه پرواز ممنوع» فیلمی در رده سنی نوجوان است. … طرح درجه‌بندی سنی فیلم های سینمایی که چندی پیش خیلی جدی مطرح بود، اجرا نشده متوقف شد. نظر شما درباره رده بندی سنی فیلم‌ها با هدف فرهنگ سازی و بهداشت روانی کودکان و …

از خانه پدری تا برزخی‌ها، فیلم‌هایی که از پرده سینماها پایین …

فیلم سینمایی “خانه پدری” ساخته کیانوش عیاری در پنجمین روز اکرانش امروز شش … این اثر مشمول قانون رده‌بندی سنی بالای ۱۵ سال بوده و به گفته معاون ارزشیابی … کارگردان فیلم نیز پس از انتشار خبر توقیف فیلمش درباره شایعه عدم اجرای سانسورهای مورد نظر ارشاد در گفتگویی تأکید کرد که “اصلاح انجام شده است.

3 – | mihanNews

نماینده سینمای ایران در اسکار 2020 مشخص شد, برنامه‌ اکران سی و دومین جشنواره فیلم‌ کودکان و … کرد/ آیا یک انیمیشن جایزه اسکار را تصاحب می‌کند؟, سینما صاحب «هیات رده‌بندی سنی» شد, … خانواده در سینمای ایران اظهار کرد: خانواده در سینمای امروز نابود شده است و هیچ شأن و اعتباری … ژاپن نماینده خود در اسکار ۲۰۲۰ را مشخص کرد/ آیا یک.

خانواده‌ها در جریان محدودیت سنی فیلم‌ها قرار می‌گیرند/ پرسنل …

… رده بندی سنی موظفند این مسئله را در پوستر، بیلبورد و سردرهای سینما درج کنند، … وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا سیاست‌های اجرایی در خصوص کنترل … برای فیلم‌های دارای محدودیت رده سنی در نظر گرفته شده است، افزود: وظیفه ما … باقی ماجرا به اختیار و اراده خانواده‌ها برمی‌گردد ولی مدیران سینما و پرسنل سینما …

روزنامه ابتکار: اما و اگرهای آیین‌نامه رده‌بندی فیلم‌های سینمایی …

گرچه این دستورالعمل سال گذشته ابلاغ شده بود اما کسی چندان توجهی به آن نداشت. … ماجرای توقف اکران «رحمان 1400» به دلیل مغایرت نسخه پخش‌شده در برخی … همان موقع هم بسیاری از اهالی سینما از معایب و مزایای اجرای چنین طرحی سخن گفتند. … در پیش‌نویش آیین‌نامه رده‌بندی سنی فیلم‌ها آمده است: «پیشگیری از هرگونه …

سینما صاحب «هیات رده‌بندی سنی» شد؛ از عماد افروغ تا رضا …

به همین منظور شیوه نامه رده‌بندی سنی آثار سینمایی به استناد بندهای ۱۱ و ۱۳ آیین نامه … پروانه نمایش آنها با اصلاحات انجام شده مصوب ۱۳۸۲ هیات وزیران به شرح زیر ابلاغ می‌شود. … مشمول به سالن‌های سینما نیستند و مسئولیت اجرا به عهده والدین یا همراه بزرگسال است. …. اما آیا این هنر است؟ 1; 2 … هیچکاک، پیکاسو و بقیه ماجرا.

چرا سهم سینمای کودک در تابستان یک فیلم است؟ | روزنامه صمت

با نگاهی به فیلم‌های کودک و نوجوان اکران شده در سال‌های گذشته می‌بینیم که سهم … نشدن تولیدات سینمایی کودک و اجرا نشدن مصوبه‌ها گفت: جای پرسش است که چرا در … آیا قرار است اکران فیلم کودک برای در آخر سال اتفاق بیفتد که سرگروه‌ها … «رده‌بندی سنی» آثار یکی از موضوع‌های است که حسین انتظامی در این چند وقتی …

اعلام عجیب یک خبر عجیب – ایران آنلاین

اعلام عجیب یک خبر عجیب : اجرای آیین‌نامه‌ رده‌بندی سنی … سینما، وضعیت محتوای آثار سینمایی و مدیریت رده‌بندی سنی فیلم‌ها را … نجفی در گفت‌و‌گو با «ایران» ماجرا را این‌طور توضیح می‌دهد: «دهم … البته شهریورماه پیش‌نویس جدیدی منتشر شد که هنوز نهایی و ابلاغ نشده و مبنای عمل سازمان سینمایی هم همان است».

سینماگران درباره آیین‌نامه رده‌بندی سنی فیلم‌ها چه نظری دارند …

آیین‌نامه رده‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی صبح امروز از سوی سازمان … دارد که منجر به اتفاقات خوب می‌شود و در کشورهای دیگر سال‌هاست اجرا شده است.

رده‌بندی سنی فیلم‌ها، راهی برای کشاندن مخاطب به سینما – فرارو

سیستم رده‌بندی سنی برای مخاطبان سینما نگاه جدیدی را وارد فضای نمایش فیلمها … درجه PG هشداردهنده است و به والدین می‌گوید این فیلم رگه‌هایی از خشونت را در خورد دارد. … اینجا در ایران داستان هنوز آن‌چنان‌که باید جدی گرفته نشده و مثل یک موضوع … امسال اما ماجرا با ورود «لانتوری» رضا درمیشیان به چرخه اکران بحث تعیین …

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر