XASH

آیا این نوع معامله موبایل در اروپا جایز هست یا خیر؟

نجاسات – پايگاه اطلاع رسانى حضرت آيت اللّه العظمى حاج سيّد …

بنا بر نظر معظم له، در صورت شک در این که ادرار است یا عرق، محکوم به طهارت است و … خیر، نجس نیست؛ بلکه بدن زنی که پریود می باشد نیز پاک است. … در باب استفاده از انواع سركه هاى تخميرى (انواع میوه، انگور، خرما، مویز، شکر …. آیا دست و دستمال نجس شده اند و آیا باعث نجاست لب تاب وجای دیگری شده اند و موبایل متنجس چندم می باشد؟

بررسی ماهیت فقهی و حقوقی ابزارهای مالی صکوک مرابحه و اجاره

با این حال در کشور ما تاکنون فقط دو نوع اوراق مالی از این دست یعنی اوراق سهام شرکتها و … شود تا دریابیم که آیا انتشار این اوراق با قواعد حقوقی و فقهی ما سازگار است یا خیر. … و تا حدودی اروپایی یعنی اوراق مرابحه و اوراق اجاره به شرط تملیک مطالعه خواهد شد. …. معاملات بازار سرمایه هرچند که مبتنی بر ربا، گروبندی و قمار باشد جایز است.

مرز مجاز و ممنوع در استراق سمع از منظر قانون تا چه حدی می باشد …

استراق سمع : رعایت اسرار و اطلاعات خصوصی مردم، یکی از مهم ترین مصادیق حقوق شهروندی است حریم خصوصی افراد دارای حرمت و محدودیت برای ورود دیگران است.

استفتاءات آيت الله علي حسيني سيستاني – قائمیه

به نظر آيت الله سيستاني (دام ظله) همه انواع الكل پاك اند، اما خوردن آنها جايز نمي باشد.۱ …. پس از ازدواج دائم با دختر سيده آيا ازدواج با ديگري جايز است يا خير؟ ….. حضرت آيه الله اجازه اين گونه معاملات را نمي دهند وگرفتن پول آن مال كافر غير محترم المال باشد به عنوان استنفاذ مانعي …… آيا در مدارس دولتي در اروپا و يا آمريكا، مي توان تقلب كرد؟

«فتواهای بانکی» (…) انقلاب/حقوق کارمندان بانکهای ربوی …

اقیانوسیه … آیا گرفتن این وام در صورت عدم ضرورت و نیاز، جایز است؟ … از مبلغی است که به وام گیرنده داده شده است، آیا این مبلغ اضافی وجه شرعی دارد یا خیر؟ …. مؤسسات خصوصی مسلمانان یا غیر آنان هستند، انجام هر نوع معامله‏ای با این بانکها چه حکمی دارد؟

آیا بیت‌کوین حلال است؟ – اقتصاد آنلاین

به منظور بررسی وضعیت حلال یا حرام بودن بیت کوین و ارزهای رمزینه … اساس ابهامات فروان در نوع معامله با ارزهای مجازی استفاده از این پول جایز نیست.

حکم فروش اجناس به قیمت روز و گران تر از قیمت اولیه / فتوای …

سوال این است که وظیفه شرعی کسبه در چنین شرایطی چیست؟ آیا کسبه به منظور حفظ ارزش سرمایه اولیه خود، مجاز به انجام این کار هستند یا وظیفه دیگری دارند؟ … به آن قیمت باشد و معامله انجام گیرد معامله صحیح است لکن اگر بعد از معامله کشف شود که مشتری مغبون شده است مشتری حق فسخ ….. نسخه دسکتاپ نسخه موبایل.

بررسی نظر مراجع تقلید درباره بازاریابی شبکه ای – …

حکم فقهی بازاریابی شبکه ای همواره محل ابهام بوده و برخی از این ابهام … سیستانی فعالیت در بازاریابی شبکه ای را جایز نمی دانند. … (…) (مد ظله) این گونه معاملات را اجازه و تصحیح نمی فرمایند. … ای آیا پولی که از طریق بازاریابی شبکه ای به دست می آید حلال است یا حرام؟ …. این نوع بازاریابی نوعی گول زدن افراده.

غده سرطانی به نام نتورک و بازاریابی شبکه‌ای – خبرگزاری مهر …

مجله‌مهر: ماجرای بازاریابی شبکه‌ای در ایران به شرکت‌های هرمی یا به …. حالا سوال این‌جاست: آیا بازاریابی شبکه‌ای قانون است؟ خیر. صرفا یک … می‌کردند که جایز نیست و یا حتی بنا بر احتیاط واجب اصلا ورود نکنید. … فقه ما این نوع بازاریابی با واسطه را معادل مفت‌خوری دانسته و برای همین هم …… نسخه دسکتاپ نسخه موبایل.

قرآن و خطوط قرمز روابط با غیر مسلمانان – کیهان

از این رو خداوند در آیه 28 سوره توبه قطع روابط اقتصادی با دشمنان را … البته قطع رابطه اقتصادی ممکن است بحران‌هایی را ایجاد کند. … شناخت حقیقت بمانند و بی‌آنکه تحت فشار و تهدید یا تطمیع باشند، به … براساس آموزه‌های وحیانی قرآن، هر نوع رابطه‌ای می‌بایست بر محور ایمان انجام گیرد. ….. غلط زیادی اتحادیه اروپا (نکته).

بیت کوین و ماهیت مالی-فقهی پول مجازی – شرکت مدیریت …

کوین یک سیستم اینترنتی عمومی است که یک شبکه پرداخت وجوه و تولید پول به … شده است. این. ماهیت،. پدیده. ای است که دولت. ها نمی. توانند آن را دستکاری کنند و بانک …. ها را نیز معامله کرد یا آن …… یک برنامه رایگان برای موبایل است که نرخ برابری دالر و بیت … کوین را به عنوان یک پول از نوع دیجیتال و مجازی در نظر گرفت یا خیر؟

نماز وحشت و یا نماز لیله‌الدفن چگونه خوانده می‌شود؟ – تابناک

آیة الکرسی در نماز وحشت تا علی عظیم است یا هم فی‌ها خالدون؟ آیا خواندن نماز وحشت یک نفر برای میت کافی است؟ پاسخ به این سوال و دیگر سوال‌های خود …

هر روز تاخیر در پرداخت وام خودروسازان به ضرر قطعه‌سازان است …

هر روز تاخیر در پرداخت وام خودروسازان به ضرر قطعه‌سازان است/ تسهیلات اعطایی … از مشکلات این دو صنعت مهم باشد، بنابراین تاخیر در آن جایز نیست. به گفته نجفی منش، اگر این تسهیلات به موقع پرداخت نشود علاوه بر … برای لاغری سریع کینوا بخوریم یا برنج قهوه ای؟ … با پنج نوع قیمت دلار در سال 99 آشنا شوید!

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر